| Struuumf a întrebat:

Stiu un baiat de pe facebook. Bine suntem si din acelasi oras, dar nu ne-am vazut niciodata face 2 face, si nici nu cred ca m-a vazut vreodata pana ieri seara cand am fost in club si l-am vazut ca se uita cam insistent la mine ( sau poate mi s-a parut). Dar in orice caz, imi place asa putin de el. Si as vrea sa imi dati niste sfaturi cum sa procedez, cum sa ma bag in seama ca sa nu par nici o fana de aia dintre ale lui, care nu mai poate de el, sa-mi dau seama daca ma place, sau macar sa vorbesc cu el normal si vedem ce va fi. Vreau raspunsuri concrete si explicite.Va rog. Dau >funda.:"

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

Pai vb normal happy buna cf iti place muzicaa vrei sa dansezi ce iti place sa beihappyetc zambestei ca sa-i placa de tine faTE FRUMOASA.dar ramai tuh insuti sa te place naturala pentru ceea ce esti (nu incerca sa te dai ce nu esti pentru ca adevaru se afla pana l urma)

5 răspunsuri:
| AnNe a răspuns:

Pai in pirncipiu fa-i rost de nr de telefon apoi spune-i povestea cu clubul,.etc dativa o intalnire dar nu sraipe el d eprima data deoarece vei parea o obsedata luatio usor daca o sa te placa se va infiripa ceva frumos intre voi 2 daca nu intelege si ramaneti prieteni bafta

| AndyDeiu a răspuns:

Pai duce la el.Si intreaba-l diverse subiecte.dac ai place clubu si etc sau unde va intalniti.

| Laya a răspuns:

Incepe o discutie pe Facebook. Cel putin eu asta as face. Cred ca i-as spune ceva gen: "Te-am vazut aseara, esti dragut!"...hee hee Incepe cu ceva banal, daca te place, va continua sa-ti scrie, iti va cere idd-ul de mess si nr de tel...
big grin BAFTA!:*:*

| FreakyFred a răspuns:

Prietena, nu ai nevoie de spioni pentru ce vrei. Intreaba-l si vei afla. Nu te purta altfel, va iesi nasol. Poarta-te obisnuit si totul va fi bine.

| Ella_6977 a răspuns:

Daca tu il placi... vorbeste cu el sa va intalniti totusi undeva happy dupa cateva discutii cu el iti vei da seama ce fel de pers e... Sfatul meu este sa te comporti natural.