| Octavian009 a întrebat:

Sunt adolescent si ieri m-am despartit de prietena mea.Ea nu vrea sa imi zica motivul pentru care ne-am despartit si nu vorbeste cu mine. Imi zice sa o las in pace.Nu pot sa ma gandesc decat la ea si nu mai imi iese nimic bine.

Spuneti-mi ce sa fac sad

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Dupa o despartire, fiecare se comporta fata de celalalt, asa cum il duce capul. Las-o in pace, respecta-i dorinta! Cat despre durerea ta, timpul va rezolva si aceasta problema.

| greyhound a răspuns:

Sa mergi mai departe. Cum zice Krakila, fata a gasit sau a vazut pe cineva si nu te mai vrea.
Dar karma asta e uneori data dracu', s-ar putea ca peste ceva timp sa vrea inapoi la tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu m-as duce la curve. Adica, ce mai e de facut? Prietena ta nu vrea sa-ti spuna de ce nu mai sunteti impreuna pentru ca a facut ceva de care e rusinata, cel mai probabil e impreuna cu altcineva sau isi pregateste terenul pentru asta. Asa ca tie ti-au ramas curvele, bautura si prietenii. Tot raul spre bine, distractie placuta!

| Nordic a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum să încurajezi un adolescent să se ducă la curve bă? laughing Sunt adolescenți. Ai idee câte din aste o să i se întâmple? laughing Mare înțelept mai ești laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nordic):

Bă, daca il trimiteam la furat sau il sfatuiam sa incerce heroina, iti intelegeam ingrijorarea... Da, am idee ce o sa se intample. Va face sex protejat. Poate tu te temi de treaba asta dar pentru omul de rand, sexul nu numai ca e distractiv, dar e si indicat.

| aalakyy a răspuns:

Cel mai probabil ca a gasit pe alt cineva. da cel mai buna solutie sa o uiti e sa fii mereu in companie cu cineva. cel mai bine cu prietenii cei mai buni