| IceShot a întrebat:

Buna sunt Alex si am 16 ani. Imi place de o fata si ei ii place de mine nu stiu cum sa ma apropii de ia va rog sa-mi ziceti Funa:X

Răspuns Câştigător
| Nobodyy a răspuns:

Pai invit-o la o intalnire.In parc sau unde va place si acolo apropie-te de ea incet, ia-o de mana si cand prinzi momentul oportund sarut-o sau spune-i ca tii la ea chiar daca ea stie.Succes.

1 răspuns:
| Muppet a răspuns:

Pai incepe prin a vorbii direct cu ea si spune-i ce simti. Invit-o undeva in oras si mai departe poarta-te natural cu ea.