| Ştrumpfiii a întrebat:

Sunt Amy rolling eyes si am 17 ani.Am un iubit cu 6 luni mai mic decat mine, si nu stiu exact daca ma insala. El a avut o relatie cu o alta fata si cand vorbeste cu mine il intreb daca o mai iubeste pe fata aia si spune ca e proasta, etc.Stiu doar ca in ora se uita la ea. Oare ma mai iubeste? sad

Răspuns Câştigător
| Aliinuţa a răspuns:

Aşa e. Băieţii se uită la tot ce apucă şi dacă s-ar putea să le aibă pe toate aşa ar face. Eu zic să-l pui la încercare ( fără să ştie bineînţeles ) şi să te convingi dacă într-adevăr te iubeşte sau nu.

6 răspunsuri:
| Allexis a răspuns:

Mda, ca un baiat stie ce e aia iubire la 16 ani jumate... Plus, cand baietii zic despre o fosta prietena ca e proasta, curva sau alte chestii de genul, de fapt inca mai tin la ea dar incearca sa treaca peste ce simt ei. happy Rabdare, timpul iti va arata daca te iubeste sau nu.

| whatevernvm a răspuns:

Te iubestehappy Biaetii se uita la tot ce apuca oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa ai incredere in el, atata timp cat e cu tine si cu cu cealalta inseamna ca pe tine te iubeste; incearca sa nu-l mai intrebi de relatiile anterioare, baietilor nu le place sa vorbeasca despre ce au facut ei cu elte fetebig grin

| Ştrumpfiii explică:

Adica prin mesaje imi zice ca ma iubeste, cand mergem cu gasca la mall el zice sa nu vina si fosta lui prietena pentru ca strica tot.

| Simplu_2399 a răspuns:

Din moment ce esti cu el, fal sa uite de fosta nu ii mai reaminti de ea... tongue

| M1HN34 a răspuns:

Dca e cu tine te iubeste sau macar te place enorm, dar s-ar putea intampla sa aiba o relatie de care sa nu stie nimeni...mi s-a intamplat si am aflat pana la urma, asa ca incearca sa fii cu ochii pe el cat mai mult si daca poti sa afli parolade la mess sau ceva de genu' asta si uita-te la history.