| Three_3904 a întrebat:

sunt Anamaria si imi place ff mult de Bogdan eu am 12 ani iar el 14 ne placem reciproc deja ma mai intrebat odata daca vreau sa fiu ipreuna si eu am spus NU el a fost fff distrus si suparat si distrus nu a dormit cu saptamanile si acum pe 31 August trebuie sa-i spun daca vreau sa fim impreuna sau nu dar eu am inca o problema nu stiu cum sa-i spun mamei mele pentru ca ea imi tot spune defiecare data sa las baieti si sa-mi vad de scoala dar eu invat chiar ff mult am terminat cu 9.86 si nu stiu cum sa incep o discutie cu ea avand in vedere ca e f stricta dar stiu ca mar intele dar mi-e frica de cum ar reactiona si eu sunt fffff TIMIDA!

5 răspunsuri:
| BlueEyes a răspuns:

Chiar a fost "fff distrus si suparat si distrus nu a dormit cu saptamanile "? Wow, eu pe asta nu o cred, in fine sfatul meu sa ii spui baiatului DA, iesi cu el ceva timp sa vezi daca e totul ok, daca e bravo voua, daca nu...asta e! Cat despre mama ta, eu cred ca mai bine nu ii spui, sincer, daca ti-a zis sa lasi baietii si sa te ocupi de scoala, mamele au alta gandire, oricat ai incerca tu sa ii explici nu te va intelege! Mai bine zi ca ea si fa ca tinewinkingDe ce trebuie sa ii spui chiar tot tot?

| alexandru_4652 a răspuns:

esti un copil! laughing

| Jonas Brother a răspuns:

Paii... spune-i cu frumosu, daaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invinge-ti temerile. Spune-i verde in fata. Spune-i:am note foarte bune si nu inteleg de ce trebuie sa invat atata cand se vede ca nu mai am nevoie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In acel 9. 86, a fost inclusa si limba romana? La acest capitol, stai cam de 5-6 straight face