| anonim_4603 a întrebat:

Sunt baiat, 20 ani si as vrea sa imi spuneti cum sa fac sa nu o doara pe prietena mea cand o voi dezvirgina! vreau detalii...cum sa incep? cum sa o iau? cum sa termin? nu am mai facut-o cu virgine si vreau sa iasa bine
multumesc

Răspuns Câştigător
| Sara a răspuns:

Preludiul sa fie intens, ai grija ca ea sigur va fi putin timida, se rusineaza cand o sa o vezi dezbracata... Deci preludiul, ia o tandru, iubeste o, poti sa ii faci si un mic sex oral daca doresti, apoi ar fi bine sa fie ea deasupra (fara prezervativ in prima faza, nu o doare) sa se aseze ea, si sa ia din instrument atat cat doreste, dar firea omeneasca cand simte o mica durere da inapoi, deci nu e bine! Prin pozitia misionarului sigur vei reusi, pune i ei ceva sub fund si infasoara-i picioarele in jurul tau. Asa vei reusi sigur... sau la marginea patului, ea sa stea lumanare... totul e ca ea sa fie relaxata si sa nu contraga muschii... Dupa ce curge sange (nu la toate), stergetiva bine, pune prezervativu, si continua actul sexual. Daca o doare fii foarte atent cu ea, si nu iti pierde rabdarea ca ea e mai emotionata ca tine, sa stii! Daca o doare nu insista, o puteti relua dupa 4-5 zile, merita sa aiba o pauza pntr cicatrizarea locului.
Sper ca ti am fost de folos!

14 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Cred ca iti va fi de folos intrebarea asta. Cred ca e foarte util raspunsul dat de DMV.
http://www.tpu.ro/......prea-tare/

| SweetCandy a răspuns:

Daca o iubesti si ea isi doreste asta o sa se simt...deci incet, tandru si...mult succes!happy

| Mya a răspuns:

Sa nu o doara deloc, nu ai cum... poate sa nu o doara prea rau.Sa existe preludiu, fiind cat mai bland, putin cate putin. :d succes!

| Encore a răspuns:

Preludiul mai indelungat ca de obicei, si nu fi dur cu ea adica sa nu te crezi in filme porno... cu alte cuvine nu-o baga pe toata blushing

| Encore a răspuns:

Hahahaha rolling on the floor
Si eu am tot 20 de ani
Si eu am o prietena virgina
Si nici eu nu am mai facut o cu virgine
Si eu vreau sa stiu cum sa fac sa nu o doara rolling on the floor

Vai deci am ras, zici ca e postul meu asta laughing

| M.J. a răspuns:

Ia-o cat mai usor, nu brusc sau din prima...incet incet, nu te grabi.de durut tot o va durea, dar nu asa tare daca stii cum sa o iei...bafta

| alexa a răspuns:

Important e sa aveti un preludiu mai lung.la fete dureaza mai mult pana se excita. fa. o sa se simta bine, spune. i cuvinte frumoase si incercati sa va relaxati amandoi.de durut tot o va durea, dar macar mai diminuezi din durere cu ajutorul preludiului

| roxy_5007 a răspuns:

Saruturile pe gat sunt bune

| Pufulete666 a răspuns:

Ce zici de un cunilinguswinking

Răspuns utilizator avertizat
| Gexu a răspuns:

Iao usor, cu mangaieri, usor usor pana ai ajuns in varfbig grin

| anonim_4603 explică:

Da, desigur ca am intrebat-o, altfel nici nu as mai fi pus intrebarea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-o si tu usurel mai cu vorbe dulci, mai cu mangaieri...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica vrei sa intre bine. happy

Singura diferenta este ca trebuie sa fii un pic mai atent la reactiile ei, mai putin egoist-cum sunt de obicei barbatii- si mai mult tandru, sa o iei usor si sa te opresti daca nu mai vrea sau nu ii place. Incearca sa folosesti lubrifiant, sa o incalzesti cu degetele si poate si cu limba si cand va fi destul de umeda si relaxata incearca sa o penetrezi. Nu o face dur ci usor cu miscari circulare, va fi placut si pentru tine.winking
Nu uita de atmosfera, prezervativ si usa inchisa-sa nu intre nimeni peste voi- sau cel putin sa nu fie ea stresata de lucrul asta.