| yonel321 a întrebat:

sunt baiat am 14ani. vreau sa va intreb.cum e mai bine.sa-i spun la fata pe care o plac, ca o plac, sa stie si ea ca imi place de ea? sau sa nu-i spun ca imi place de ea? spuneti-mi si argumentai va rog,

6 răspunsuri:
| RawrLexa a răspuns:

DA, zii!
Voi baietii of, ea sigur a obs. chiar adac n-ai ncii o trebuie cu ea [ un simta fetelor], dar nespunaindu-i o bagi in deruta, o derutezi.si ea se va indoi de ea, si atunci te va crede poate si ep tine un las'!big grin
Niciodata o fata nu av arde de un baiat care ii zice ca o place sau pur si simplu se poarta frumos cu ea.happy
Eu zic sa ii zici, nu ai ce pierde, poate va iesi si o relatiee. smugsmug!
Baftaa multa. love strucklove struck:*
funda.; o3!/.

| NoNameo a răspuns (pentru RawrLexa):

Eu nu am inteles ce ai scrishappy Treci pe la scoala!
Si on: Da e mai bine sa ii spui!

| RawrLexa a răspuns (pentru NoNameo):

Si sa inteleg, ce te doare pe tine?
Du-te in pana mea, mai sunt 1000 ca tine pe TPU' cu conturi anonime, care se baga in seama. happy Deci n-am de gand sa te consiliez, o zi buna, sa-ti cada' o roata de la masina xD
bye-bye!

| bolfunea89 a răspuns:

Daca o privesti insistent,de cite ori vi se intilnesc privirile,atunci fii sigur ca si-a dat seama ca poate este ceva,iar daca uneori treci pe linga ea si no bagi in seama,asta o confunda tare, si atunci nu mai stie daca o placi sau nu, sau e doar un joc de priviri nevinovat.nu-i da sperante, iar apoi nu mai stii ce sa faci.intra in vorba cu ea,faceti cunostinta daca nu va stiti inca,invit-o la o plimbare,la un suc,si uite asa poti ajunge sa-i spui,dar sa te duci doar la ea si sa-i spui in fata,ar fi o prostie,ar crede ca iti bato joc de ea, ca ar putea fi doar un pariu, ceva de genul acesta.asa ca sfatul meu,ar fi sa intri in discutie cu ea,invit-o la o plimbare,doua,apoi deja singura va intelege ca o placi,si daca ii vei fi simpatic, atunci cine stie, poate veti incepe si o relatie frumoasa de dragoste! succese!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bagă-i în urechi spumă de păr, învârte-o de 666 ori, fură-i căştile şi fă-i un lănţic de ziua ei din ele, leagă-i o curea de sâni, fă tobă din capul ei, pune-i o pastă de gumă amestecată cu jeleuri în păr, fă din tricoul ei preferat o paletă de desenat şi o să te placă sigurwinking.

| SergiuYo a răspuns:

E mai bine sai-i spui sa stie si ea ce simti pentru ea.