| anonimus18 a întrebat:

Buna,

Sunt baiat si am 14 ani. Acum cateva saptamani iubita mea s-a despartit de mine spunand ca nu mai merge si alte abureli din astea. De fapt, alt baiat era problema. S-au combinat, dar s-au despartit repede. Dupa, am auzit zvonuri ca vrea iar sa se combine cu mine, si ca va vorbi ea cu mine. Dar nu a vorbit. Apoi s-a combinat cu altcineva. In momentul asta e singura, si am inceput sa ne vorbim iar, ne intelegem destul de bine. Dupa cateva zile de la despartire am uitat-o, dar la o petrecere, cand stateam pe o canapea, amandoi (ceilalti dansau etc.) ea mi-a spus "ce fraiera am fost...", nu am avut sansa de a spune nimic, dar de atunci ma tot gandesc la ea...

Sa o uit sau sa incerc iar?

7 răspunsuri:
| hitman112 a răspuns:

Zdreanta tot zdreanta ramane! Ce esti tu? Roata de rezerva?

| AlwaysMe a răspuns:

Uit-o happy Acum ca o lasa toti, se intoarce cu coada intre picioare... Oameni falsihappy mai bine cauta pe altcineva care sa tina la tine cu adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă în câteva săptămâni fata respectivă a schimbat 2 iubiţi, eu zic că e o panaramă şi e doar decizia ta dacă vrei să-ţi trăieşti câteva zile cu ea ca apoi să se ducă la altul, după care să vină iar la tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fratioru meu mai mic, fata vrea sa fie bagata in seama, daca tu vrei sa fi cu ea invit-o la o sedinta-n doi in parca si spune-i lucrurile care te deranjeaza pe tine, daca -ti promite ca pe viitor o sa aiba ochi si suflet numai pentru tine da-i a doua sansa daca nu vrea lucrul asta desparte-te de ea cu respect ca un gentelman care esti, inca ceva, vezi si tu ce e in trend acum, hobby-urile ei, trebuie sa lupti si tu sa o pastrezi ca daca nu e face culcus in alta parte

| dezosteron a răspuns:

Sigur aia este o panarama si iti iar teapa daca te mai gandesti la ea frate nu gaseti si u alta stiu cum este sa te gandesti la cineva pe care l-ai iubit dar stii cum procedez eu ma distrez cu toate

| xCruz a răspuns:

Te-a lasat odata pentru altul fii sigur ca te va lasa si a doua oarawinking

| mada1820 a răspuns:

Daca tinea la tine nu facea astfel de lucruri, iar acum cand toti o resping vine la tine, deoarece stie ca ti la ea si te poate fraeri numai de cat. Se vede ca are multa vrajeala in ea. Parerea mea este sa iti vezi de viata ta si sa o uiti pentru ca nu o sa obti nimic impacandu-te cu ea.