| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat si as vrea sa stiu daca mai sunt fete care nu se uita dupa pacheteii cu muschi ci pentru felul de a se comporta un baiat si felul lui de a fi, care stie cum sa se comporte o fata. In raspunsul vostru astept sa spuneti tot ce credeti si De ce?

Aceasta intrebare e destinata fetelor.

Răspuns Câştigător
| Love3 a răspuns:

Daps! de exp: pe mine nu ma intereseaza doar fizicul, conteaza si inteligea, daca ma iubeste cu adevarat, loialitatea, romantismul etc. Pt ca la o relatie pe termen lung trebuie sa poti vb cu prs. de langa tinewinkingwinking

7 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Daca nu e atractie intre 2 persoane, poti sa arati si ca Brad Pitt in tinerete ca degeaba... dar ghici ce? Te ajuta! Da, infatisarea e si ea importanta pana la un punct, caci asta te atrage prima data la cineva.

Dar nu iti face griji, poti face imbunatatiri toata viata la capitolul asta!

Esti baiat si iti recomand sa practici un sport ca sa te dezvolti frumos!

| Razvan a răspuns:

Daca tu imi garantezi mie ca de maine incolo baietii nu se mai uita prima data la o fata la tate si cur eu ma duc si ma calugaresc in cea mai apropiata manastire
Ai auzit de aspect fizic placut? Asta nu inseamna ca trebuie sa fie Arnold Schwarzenegger dar nici sa il sufle vantulwinking

| a răspuns:

Da, mai sunt.
Sunt sigur ca pana acum ai intalnit doar fete superficiale.

| andreea_1536 a răspuns:

E normal sa conteze si cum arata, adica nu poti sa iesi pe strada cu un monstru dar conteaza mai mult sufletul, felul lui de a fi de a vorbii, de a se comporta si intentiile lui intr-o relatie.

| G0oLaN a răspuns:

Sa fie cat de cat legaatwinking vb lu alla nici ca arnlod nici fa franfuRTlaughing! deky! acum frate! in ziua de azi numai conteaza cum aratiiwinking sau cat de frumos esti! conteaza sufletu-l din tine! Uite am vazut! baieti frumoshi frate da frumosi ca mi-au placut si mie ca baiatwinking si erau cu niste strambe langa iei de cadeai jos si inverswinking! dar asta depinde alti sta pentru bani sau alti sta pentru ca se iubescwinking haii ciusss

| IbanezFender a răspuns:

Din ce am vorbit cu o fata in ultimele zile nu conteaza foarte mult felul in care arati ea imi spunea:,, era un tip care arata mult mai bine ca prietenul meu dar nu m-am cuplat cu el '' cred ca poti face o fata sa te aprecieze daca te indragostesti de ea si o faci sa inteleaga si sa simta acest lucru

| AnaEindragostita a răspuns:

Pai la alea fitoase le intereseaza pachetul de muschi de om dar exista fete bune care te accepta daca esti inteligent