| Prietenoasa a întrebat:

Sunt cam curioasa. Voi la ce varsta ati avut primul sarut? Ce senzatie ati avut? Eu inca nu am avut primul sarut. Funa!

Răspuns Câştigător
| DanutzaBunnutza28 a răspuns:

Buna! nu te ingrijora ca nu ai avut primul sarut eu l-am avut la 13 ani si primul este mai interesant...happy simti ca ai un nod in burta si fluturi in stomac dar dupa primul sarut nu este mare chestie...

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul sarut? unde?

| Deyutza1039 a răspuns:

Buna! Pai, a fost frumos, eram in clasa a 7-a si placeam un baiat foarte mult. A venit spre mine s-a apropiat de fata mea, ni s-au lipit buzele am stat vreo 5 secunde asa, in momentele alea simteam ca plutesc! A fost super oricum. Tu cati ani ai?

| CorNNeL a răspuns:

Pe la 14 ani, primul sarut este fermecator, cand saruti pe cineva este pur si simplu foarte dragut pentru ca te simti in al 9-alea cer. Succes!

| lacrima15 a răspuns:

Buna! La 15...bine fiind ca am avut primul sarut a fost ceva care mi-a inceput prima relatie si a fost pur si simplu frumos dar am fost orbita fiind ca era primul sarut si de la el am stat cu o persoana ..nepotrivita pentru mine daca intelegi ce spun si n-ai nimic de pierdut! Incerca!winking fundita va rog :*