| xDudeee a întrebat:

Sunt cam nedumerita...Deci, eu placeam un baiat foarte mult dar de la o vreme mi "s-a luat" de el.Atunci am devenit prietena cu el, nu iubita! Si de atunci imi ia apararea, imi face mici avansuri, vorbeste foarte des cu mine...Principala mea intrebare estebig grine ce face toate astea? Oare ma place? Aaaa! Am uitat sa spun ca el este un tip care nu se lasa indragostit usor. Fundita! Pup!

Răspuns Câştigător
| Borgir a răspuns:

Crezi ca el nu si-a dat seama ca il placi? Jumatate de raspuns ti l-ai dat singura ai spuns ca nu se lasa usor, in momentul in care tie ti s-a luat(probabil pentru ca nu a raspuns pozitiv la semnalele tale) ai inceput sa il ignori.Din cauza asta acum vine el dupa tine si da cu siguranta te place.

2 răspunsuri:
| ruPfashu a răspuns:

Eh. Clar ca te place/simte ceva pentru tine, ca altfel nu vorbea cu tine, nu iti facea avansuri si nu iti lua apararea. Ceva este acolo la mijloc... si cel mai probabil nu vrea sa aratae ca se lasa indragostit, dar gesturile astea nu le face degeaba. Parerea mea e ca ii place de tine. Te gaseste speciala si de asta se comporta asa.

| Intuneric a răspuns:

E simplu, are o Afectiune deosebita pentru Tine. Intre prieteni exista Afectiune si in familie la fel. Te si poate iubi in cazul lui si Te poate si dori chiar.