| 24567 a întrebat:

sunt cls a 10-a, am o problema cu fetele din clasa nu ma pot apropia deloc de ele. ele sunt cu baieti/moda..bla bla... si nu am nicio fata in clasa cu care sa pot vorbi, sa ma simt in largul meu si chiar ma simt naspa in pauza, cand trebuie sa stau singura [mai ies pe hol si mai vb cu fetele de la celelalte clase] ce ar trebui sa fac? cine are aceias problema sau care vrea sa stam de vb sa-mi lase un msg :d

6 răspunsuri:
| τττ a răspuns:

Buna!
Sigur ca da, tineretul in ziua de astazi este cu moda. Daca vrei sa fi acceptata in grupul fetelor cool, imbracate si tu ca ele. Daca nu esti in largul tau sa te imbraci asa, iti poti face prieteni de la alte clase.
Pa, pa.

| val31989 a răspuns:

Salut,cu siguranta nu sint toate fetele cu baieti la "moda".Cu siguranta exista o fata care nu e ca celelate toate, eu zic sa nu incerci sa te schimbi, adica sa nu te faci mai marcat, fii tu insuti, si gasesti alte fete cu care ai ce vorbi poate sa fie si din alte clase.
Se va gasi o fata cu care vei vorbi in largul tau. Succese tie si mie Fundita daca se poate si vrei!

| Buburruza97 a răspuns (pentru val31989):

Ai dreptate sunt total de acord cu tine.

| ioana0013 a răspuns:

Buna.Parca mi-ai luat vorbele din gura...doar ca colegele mele sunt si foarte barfitoare si obsedate de baietii englezi... Sper ca imi citesti mesajul(sunt a 9a la Creanga si sunt disperata)

| Macete007 a răspuns:

Cristy_ny26@yahoo.com un add si mai vb

| Buburruza97 a răspuns:

Si ce tine de tine,nu iti face griji, vei gasi o fata care sa te accepte asa cum esti, si nu va vedea doar exteriorul la tine, fii tu insuti, nu incerca sa stai cu fete care nu merita sa stea cu tine.