| anonim_4396 a întrebat:

Sunt cls a 9a si tocmai l-am intrebat pe un baiat de la mine in clasa care e genul de baiat care sta cu mai multe fete in jur daca mai e virgin, si a spus "NU Spun " si dupa aia a spus daca vrei vino sa ma controlezi. Oare o sa creada ca st curva daca l-am intrebat asta?

3 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Da, o sa te creada cu*va. O fata nu trebuie sa puna astfel de intrebari.

| Christos a răspuns:

Nu-ti face griji, probabil e un smecheras de 2 bani caruia ii merge doar gura. Daca sta cu multe fete in jur, nu inseamna ca a si facut sex. Poate nici nu stie cu ce se manancalaughing Problema lui ce crede despre tine, nu a ta, fa-o putin si tu "pe smechera" cu el :spune-i, de ex. ca ai auzit de la o tipa cu care el a facut sex ca are penisul micbig grin Poate o sa recunoasca k nu a facut-o. Si inca ceva, sa nu pui la suflet ce spun smecherasii. Succes!:*

| Radu18 a răspuns:

E doar o intrebare nu o sa creada ca esti o curva mai ales daca ii dai peste naswinking O zi buna