| tuGatita a întrebat:

Sunt cu "el" de putin timp...credeti ca ar trebui sa ii cumpar cadou de 1 martie? laughing) daca da, ce anume? multumesc

13 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa-i faci vreun cadou.
De 1 martie, prima zi de primavara si Ziua Martisorului, fetele cumpara martisoare baietilor, numai in anii bisecti, adica in anii cand februarie are 29 de zile.
2014 nu e an bisect,in concluzie,o sa-i urezi frumos o primavara minunata si atat.
Daca inima ta mare simte nevoia sa-i fac un cadou cauta ceva simbolic,de primavara,un ghivecel cu ghiocei,un breloc cu un cosar, cu o potcoava, un pix cu numele lui, o insigna deosebita, ajunge sa intri intr-un magazin cu mici cadouri si iti va fi greu sa alegi!
happy

| mona a răspuns:

Nu ar trebui sa-i iei nimic...

| tuGatita explică:

Multumesc :* mai bine nu ii iau nimic big grin in concluzie happy

| darrio2007 a răspuns:

El este o ea, cumva? De ii oferi martisor? Ca nu prea inteleg.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ii dai un martisor si gata

| neutrino a răspuns:

Nu, nici acum si nici mai tarziu, ci mult mai tarziu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-ai un martisor si o ciocolata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O pereche de boxeri rosii smug.

| Madayna a răspuns:

De 1 martie, el trebuie sa-ti cumpere cadou.

| khwewljewew a răspuns:

Cumpara-i de ziua barbatului laughing nu e *** sa-i cumperi de 1 martie.

| Chinezw a răspuns:

1 martie stiu ca tu primesti si nu el.

cumparai o mere Noroc si nu plina (o sa aiba probleme cu wc) + nul invata cu narav

| restroccck a răspuns:

Da er trebui sa ii iei cadou dar cadoul depinde de ce fel de persoana estre happy

| AliceAly98 a răspuns:

E 1 martie tu trebuie sa primesti de la el..nu el de la tine.winking