| 10011993 a întrebat:

sunt cu prietenul meu de un an jumate! problema este ca parintii mei s-au mutat cu serviciul si urmeaza sa ne vedem foarte rar( o data sau de 2 ori pe luna in timpul scolii si ceva mai des in vacante). ideea este ca nu stiu daca va mai rezista relatia noastra avant in vedere situatia si faptul ca el este foarte gelossad voi ce parere aveti? tin sa mentionez ca amandoi tinem unul la celalal si el e optimist, adica imi spune ca vom fii impreuna orice ar fisad dar cu toate astea, eu nu sunt asa sigurasad

1 răspuns:
| Gabitssaa a răspuns:

Trebuie sa ai incredere ca va fi bine. Daca va iubiti cu adevarat o sa vezi ca nu or sa fie probleme.Multa bafta!