| 10011993 a întrebat:

sunt cu prietenul meu de un an jumate! problema este ca parintii mei s-au mutat cu serviciul si urmeaza sa ne vedem foarte rar( o data sau de 2 ori pe luna in timpul scolii si ceva mai des in vacante). ideea este ca nu stiu daca va mai rezista relatia noastra avant in vedere situatia si faptul ca el este foarte gelossad voi ce parere aveti? tin sa mentionez ca amandoi tinem unul la celalal si el e optimist, adica imi spune ca vom fii impreuna orice ar fisaddar cu toate astea, eu nu sunt asa sigurasasad

2 răspunsuri:
| TeIubesccc a răspuns:

Stai linistita. Continua relatia, poarta`te normal. Dupa ce va mutati, daca devine foarte gelos, atat de gelos de ajungeti sa va certati aproape zilnic eu zic sa o termini [asta in care iti doresti. sau te`ai plictisit de certuri si discutii].
Succes big hug ~

| bianca_8878 a răspuns:

Sa nu faceti greseala asta sa va despartiti din cauza asta,asta e situatia si trebuie sa faceti fata, nu uitati ce e atata timp de cand sunteti impreuna, de ce tocmai acum sa "v-a indepartati"?(despartire)