| Bebelosha a întrebat:

Sunt cu un baiat de 1 saptamana.Am mai fost impreuna dar ne-am certat de foarte multe ori si iar ne-am despartit.Acuma nu stiu ce sa spun. el imi zice ca inca este indragostit de mine si ma iubeste, dar nu prea mai exista conversatie intre noi ...deci nu stiu ce sa cred. nu am idee ce as putea sa-i spun pentru ca nu vreau sa ne certam din nou. Ajutati-ma pls.

2 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

Ce te face sa crezi ca, va veti intelege acum, daca nu v-ati inteles nici prima oara?!

Poate nu va potriviti. De aia conversatiile voastre sunt "trase de par".

| ticu a răspuns:

Daca nu ati facut sex pana acum ar trebui sal lasi la mama lui.Nu e asa o legatura puternica si chiar daca zice ca te iubeste se poate sa si minta sau sa se insele singur.(asa am patit si eu cand nu stiam sigur daca o iubesc sau nu)Desparte-te de el si daca te iubeste cu adevarat o sa te caute el