| anonim_4396 a întrebat:

Sunt cu un baiat de 10 luni si ne intelegem super! love struck Si as vrea sa ii demonstrez ca il iubesc,ce mi-ati sugera sa >fac?: Pot spune ca m-am schimbat foarte mult,sunt mai linistita,nu mai vorbesc cu baieti,nu mai prea ies etc. El spune ca stie ca il iubesc,dar eu vreau mai mult, vreau sa ii arat asta! Voi cum ati demonstrat partenerilor vostri ca ii >iubiti?: Dau funda!

6 răspunsuri:
| BESTNICK a răspuns:

Ramai asa ca te descurci bine, daca incerci prea multe devii prea insistenta si cealalta jumatate a ta o va simtii iar dupa aia vei posta o alta intrebare de genul (Buna, sunt cu un baiat de 10 luni si am incercat de prea multe ori sa-i demonstrez ca il iubesc dar nu mai am cum acuma ca nu imi mai raspunde la telefon si nici la mesajewinking...). mult noroc

| neutrino a răspuns:

Nu stiu de ce, dar foarte des, fetele care vor sa devina femei inca de la varsta copilariei, cred ca devin mai importante si mai demne daca spun ca doresc sa faca sex la dorinta iubitului, realitatea fiind cu totul alta. Faci sex pentru ca asta iti doresti, si nu-ti trebuie nu stiu ce demonstratii!

| AdelaD a răspuns (pentru neutrino):

Am zis eu ca imi doresc sa fac sex cu iubitul meu? tongue Nu cred!winking

| Public22 a răspuns:

Eu zic ca faci bine ceea ce faci, dar ai grija ca prea multa dragoste strica. Daca vrei sa-i demonstrezi ca îl iubeste, pune mereu prioritatile lui in fata alor tale, asta inseamna iubire. Intrebarea e daca el face toate astea. Sfatul meu este sa ramai asa cum esti, el deja stie ca îl iubesti, demonstreaza-i prin comportamentul tau fata de el, fara sa faci cine stie ce. Iubeste-l pur si simplu. Sper ca te-am ajutat. Te pup.

| Crissulina18 a răspuns:

Uneori cand arati prea mult, esti considerata intr-un fel si el va deveni o slabiciune pentru tine si intotdeauna va avea ceva asupra ta...Insa desi mi-am pierdut increderea in iubire, stiu ca exista asa ca sfatul meu este sa fi TU, prin simplitatea ta, dragalasenii si devotamentul tau ii poti demostra in fiecare zi ce inseamna pentru tine si cat de importanta este prezenta sa in viata ta.Surprinde-l cu mici gesturi insa pline de iubire care intotdeauna conteaza pentru persoana iubita.Bafta,te pup :*

| AdelaD a răspuns:

WTF?! Ai o problema serioasa!winking