| Eo_8253 a întrebat:

Sunt cu un baiat de 2 ani si 8 luni. De cand suntem impreuna, nu ne-am certat decat de 2 ori. big grin Aseara am fost in discoteca cu doi prieteni si prietena unuia dintre ei. Toate bune sh frumoase pana cand apare o fosta colega din liceu de a lui. Toata seara a stat cu acea fata. Eu am inceput sa dansez cu unul dintre baieti cu care iesisem, nimic care sa il fi deranjat. La plecare nu ma condus acasa ca de obicei, sh am plecat cu unu dintre acei baieti si prietena lui. Celalalt baiat era cu iubitul meu si acea fata. Prietenul meu a inceput sa se dea la ea, a sarutat`o etc. Acel baiat mi-a povestit a 2 zi tot ce s`a intamplat intre prietenul meu si acea fata. Apoi l`am sunat pe iubitul meu sa ii cer o explicatie sh mi-a spus ca nu s`a intamplat nimic intre ei 2 ca doar vb nimic mai mult. Seara camd ne-am intalnit am gasit la el in telefon mesaje de genu`:"Scumpule mi-a placut tot ce a fost intre noi asera. Incearca sa scapi de scorpia ta ca sa ne mai intalnim sh noi." Tin sa mentin ca acea fata nu ma prea inghitea. ne-am certat foarte rau, sh am decis sa luam o pauza. Ce credeti mai are rost sa ii dau o a doua sansa? Dau funda pentru cine rasp repede. Va pup

18 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

E un tampit!
Sa vrea el sa va impacati si tu sa nu accepti!

| ionika17 a răspuns:

Cam greu suntenti impreuna?! de aproape 3 ani si pana acum v-ati cerat numa de 2 ori, dar u de unde sti ca pana acum nu te inselatsmugtot ce se poate. Dar nu cred ca ar trebui sa ii mai acorzi o sansa o sa fie greu dar o sa il uiti. bafta

| Ioana2518 a răspuns:

Nu te gandi draga mea la a doua sansa!
Nu mertia sa te strofoci pentru unu care nu te merita!
Gandeste-te ca daca te-a inselat prima oara, o mai poate face de n ori.
Viata e frumoasa si merita sa o traiesti!

| claudia_7744 a răspuns:

Daca il iubesti da.adica a fost doar o mik aventura.sa int cu o fosta pr din liceu. daca ar promite si tiar dovedi ca se tine de cuv si no mai cauta pe aia eu zis ca poti incerca o impakretongue
adica totusi sunt 2 ani si 8 luni plus ca n-a fost vb decat d un sarut! dar totusi inainte d a te impak cu el intreaba-l daca te mai iubeste si dc a facut gestul alatongue
succes:*

| 80Cris a răspuns:

Lasa-l in pace. Sa-i dai o sansa ca sa ce, ca sa fii tu inselata din nou?
Nu.

| flory_9483 a răspuns:

Nu meriti ca sa suferi pentru el, deoarece nu stie ce vrea: sta cu tine de 2 ani, si de fata cu tine sta cu alta? Eu in locul tau nu as mai avea ce discuta cu el, i as spune in fata numai vreau sa fim impreuna, motivul pentru ca m-ai inselat. O persoana care te inseala primaoara te va insela din nou.Fi tare nu are rost sa suferi pentru o persoana, cea care te iubeste nu te va face sa suferi.

| Daiana_1431 a răspuns:

Nu cred ca merita a doua sansa. Scuze, dar este un nesimtit. Daca avea curaj macar iti recunostea in fata. Baiatul asta nu merita atentia ta. Nu s-a comportat ca atare plus de asta ai mai gasit si acele mesaje. Putin cam aiurea situatia, dar probabil au mai stat si pe timpul scolii impreuna.

Vezi ce faci cu el, dar mai bine zic sa o lasi balta. Bafta happy

| SweetCherry a răspuns:

Nu i mai da o sansa. O sa vezi tu ca e mai bine fara ala!

| Missy_4676 a răspuns:

Nu, nu ai de ce sa ii mai dai o sansa! Te iubeste, dupa 2 ani si 8 luni e practic imposibil sa mai stai cu o persoana si sa nu exista un gram de sentiment, dar indiferent de cine aparea, esti prietena lui, nu trebuia sa te lase.Eu as spune sa nu ii mai dai o sansa, sau daca nu te lasa sufletul sa faci asta, lasa-l asa o perioada fara sa ii dai lui detalii despre ce urmeaza sa faci, sa vezi cum va reactiona si ce va alege sa faca.

| Marius_7427 a răspuns:

NU merita a 2 sansa e un nesimtit. Parerea mea UITAL pentru ca se mai gasesc baieti. Iti spun din propria experientza am patit cam tot ceva de genu numa ca eu am stat aproape 5 ani cu o fata. Asta e acum timpul le vindeca pe toate.

| Vadik a răspuns:

Sa-mi bag picioru in asa baieti! cred c nu e ultimul! Esi si tu cu altu! si s ai si tu asa mesaje ca: ''a fost super draga'' happy

| Sarpedan a răspuns:

E plictisit de tine, vrea sa mai experimenteze si altceva, oricum nu avea de gand sa te ia de nevasta si nici pe ea, vrea doar distractie. Poate dupa o vreme dupa ce se plictiseste de ea o sa mai faceti iar o partida de sex.

| leyra a răspuns:

Cam greu o despartire dupa tot acest timp, dar vezi si u cum se comporta

| Dannah a răspuns:

Nu! nu te merita! clar

| Mini Roxi :x a răspuns:

Eun mitocan!
uital! Nui mai da nici o sansa!
nu meritaaaaaa!

| alexiaaaa a răspuns:

Sti chiar daca il iubesti nu merita sa isi bata joc de tine si de iubirea ta, eu zic sa nu-i dai a doua sansa incearca sa mergi mai departe.caci oricum ar fi el roata se va intoarce si intr-o zi o sa-ti ceara sa te intorci al el, o sa-si dea seama ca inca ii esti draga...asa se intampla intodeaunabig grin
Bafta si ai grijuca big grin

| Alina_Aniella_1970 a răspuns:

Nu trebuie sa mai ii dai nici o sansa pur si simplu iti vezi de viata ta si el isi vede de viata lui. Daca ii dai o a doua sansa o sa isi bata si mai mult joc de tine.Asta e pararea mea! Bafta!:*

| robytzu22 a răspuns:

Sincer nu s-au terminat baietii, chiar daca sunt baiat si tin cu ei, recunosc ca unele cazuri sunt exceptii, sincer nu te merita si te minte in fata. 1 la mana. si 2 la mana probabil acea colega de-a lui ar putea fi o fosta iubita de-a lui. Mai mult ca sigur. Cunosc cupluri, care s-au despartit si dupa 6 ani si dupa 10 ani. Asta e! viata merge inainte. Inseamna ca numai tine la tine, daca nici macar nu te duce acasa. Eu mereu imi duc prietena acasa si nu prefer sa ma duc cu alt prieten acasa si mai ales cu alta fata care ii place de mine, pentru ca e clar ca va pune un semn de intrebare iubita mea. Sunt atatia baieti care cu siguranta te vor placea pentru ceea ce esti tu, nu pentru ceea ce vrei sa pari. Vei da peste baieti care vor vrea numai relatii intime si atat, ferestete. Asta le zic la prietenele mele, aveti grija, recunosc asa eram si eu inainte dar m-am potolit. Iubesc si sunt iubit. Succes in continuare. Dupa parerea mea nu merita o alta sansa pentru ca sigur nu te iubeste. Si nare rost, trece viata pe langa tine aiurea. o seara buna.