| Katty22 a întrebat:

Buna sunt cu un baiat de 3 luni si astazi cand am vb pe mess am vazut ca are la avatar o poza cu o fata, si la status scria tbx. chiar mi-a spus dupa ca vrea sa fie o vreme singur credeti ca are pe alta?sadsad

Răspuns Câştigător
| lolly a răspuns:

Daca are poza cu o fata si avea la status tbx(te iubesc) nu trebuie sa fii ranita. Da are pe alta, doar asta ar putea insemna. Nu este iubire adevarata, nu poti ajunge sa iubesti o persoana in cateva zile.nu o poti cunoaste asa usor si sa-i arati sentimentele pe care el ai fata de persoana respectiva.

2 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

El ti-a zis ca vrea sa fie singur ca sa nu iti zica in fata "am pe alta"happy. gasesteti altu traiesteti viata si nu suferi pentru cine nu merita.

| adinutzadina a răspuns:

Are dreptate lolly, si eu am fost cu un baiat care de abia il cunoscusem si peste 1 saptamana si ceva a vazut-o pe colega meah si s-a despartit de mine si s-a dus la ea si acum iar ii place de mine...asa is baietii nu fi dezamagita...