| mihaela_9647 a întrebat:

Sunt cu un baiat de 3 zile il iubesc foarte mult si el spune ca ma iubeste foarte mult dar nu stiu daca sa il cred.Azi sia pus la statussi nici la telefon nu-mi raspunde mentionez ca ia lasat niste comuri pe facebook la o fata ceva de genu ca e frumoasa.Nu stiu ce sa credcrying

3 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Vb cu el dupa dar din moment ce e cu tine te iubestehappy

| TheRocker16 a răspuns:

Hi. nu ai de ce sa iti faci griji. Baietii mai fac asta si din politete. Si cu telefonul. poate nu iti raspunde ca are treaba. sau nu il aude. Orice se poate intampla. ^^ Stai linistita.

| Pufu a răspuns:

Sunteti de 3 zile impreuna si deja va iubiti?:-))