| Lyssa97 a întrebat:

Sunt cu un baiat de un an jumate... Eu mi-am inceput viata sexuala cu el acum un an si ma gandeam acum sa nu-i mai ofer totul pe "tava". Vreau sa vad daca de asta ma mai tine, nu ca s-ar comporta urat cu mine dar nah. El e in sesiune acum. O termina sambata si am facut 4 saptamani pauza cu sexu deoarece nu ne-am intalnit. Vroiam sa mai continui cu aceasta "pauza" dar cand ma saruta ma excit. Nu stiu cum voi rezista dar daca imi impun onsa reusesc. Intrebarea e daca sa ma impun sau nu. El sigur va vrea dar eu nu stiu daca nu cumva e mai bine sa-i dau cu "portia" ca sa stie ca nu tot timpu cand el vrea sa se si intample. Ajutati-ma va rog cu raspunsuri! Si baieti daca se poate ca sa vad cum privesc ei aceasta dilema! Dau funda:*

Răspuns Câştigător
| raluk27 a răspuns:

Pai atunci cand o sa va vedeti, petreceti timp doar in oras: la film, la un suc, iesiti cu prietenii etc. Ideea e sa eviti sa te duci ca inecata intr-o camera cu el. Si vezi cum reactioneaza? Ii e indiferent, sau insista sa va retrageti doar voi doi undeva? Gresala nu e neaparat sa o faci, insa e mai placut cand nu e previzibil (de exemplu, se termina sesiunea si cred ca amandoi va ganditi ca atunci cand va veti intalni, veti rupe patul), cand il surprinzi tu, nu neaparat doar cand are el chef sau dupa un program ( gen sambata= sex). Trebuie sa fie ceva spontanwinking

11 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Cum ti-l educi asa-l ai. nu ia de la tine, ia de la alta! tine minte asta pe viitor

| neutrino a răspuns:

Poti sa faci ceea ce doresti, dar baiatul nu cred ca mai este prea mult interesat de tine. A obtinut ceea ce si-a dorit si nu-i mai poti oferi nimic.

| Azµre a răspuns:

Poți face ce dorești este corpul tău la urma urmei... ideea este ca totul să fie în balans.

| Foxyyyy a răspuns:

La 14 ani, pff bai fetito, mai maturizeaza-te! Faci cum vrei tu nu ceri parerea unor straini. oricum e o prostie ceea ce ai scris tu acolo.
P.S : ti-am vazut varsta dintr-o intrebare, dar cand am vazut poza ta credeam ca ai cam 12 ani, ma scarbiti tot mai mult, tu si astea ca tine.

| MrSoapte a răspuns:

Fara sa ai un motiv, plauzibil...tu vrei sa-i tai "ratia" de sex?!?!
Tu ai nevoie de parerea unor oameni, de pe chat, ca sa stii daca sa te culci cu baiatul cu care ai o relatie?
Cred ca ai serioase probleme la cap!
Iti spun eu ce se intampla: daca nu-l satisfaci tu, are grija alta de treaba asta!
Pe urma, o sa te vezi bocind, tot pe chat, cerand ajutor ca habar nu ai ce sa faci!
Deci, lasa mizeriile astea si, fa exact ce simti!

| supradozadenebunie5 a răspuns:

Daca tu iti doresti sa faci dragoste cu el ce te retine nu inteleg in felul asta il poti ajuta si pe el sa scape de stresul sesiunilor

| buburuza2007 a răspuns:

Nue nevoie neaparat de o pauza,cel mai bine este sa discuti cu el,sa-i spui ca simti nevoie si de altceva, iar daca tine cont si de dorintele tale inseamna ca te iubeste si nu te pastreaza numai pentru sex,dar o sa fie greu sa stati fara sa va atingeti, de asta fii sigura, vorbeste cu el si spune-i, cel mai bine, spune-i cum te simti tu si ce vrei

| MadalinNedelcu a răspuns:

Stai linistita ca nu isi ia portia numai de la tine.

| alexmarton a răspuns:

Neutrino are dreptate, a obtinut ceea ce si-a dorit, daca ii dai cu portia, nu o s ail mai vezi deloc.

| crack123 a răspuns:

Lasa-ma sa inteleg, din niciun motiv vrei sa te opresti sa mai faci sex cu el, desi tu iti doresti sa nu se intample asta, pentru a-i arata ca nu el detine controlul, desi il detine... hmmm, suna interesant...

| Lyssa97 explică:

Cat de des? In fiecare zi... Inafra de 2-3 zile and e la tm... Eu incercam sa va cer ajutoru da voi Si am 16.Nu 14 anistraight face