| ldyg a întrebat:

sunt cu un tip de ceva vreme si ieri mi-a descris o scena mai porno.eu fiind virgina si neatragandu-ma chestiile de genu am zis "ce de c*cat" si el s-a suparat ff tare... a zis ca va ajunge la nebuni cu una ca mine laughing care e faza? straight face

Răspuns Câştigător
| Monica a răspuns:

Mai bine 'indeparteaza-te de el'. E evident ca tot ce vrea de la tine este sex. Nu-ti pierde virginitatea atata timp cat nu esti pregatita. Ai putea regreta pe urma. E evident ca nu te merita.Sunt convinsa ca vei gasi pe cineva care nu va vrea doar 'sex' si te va astepta cat timp va fi nevoie.Succes!

14 răspunsuri:
| WickedBoy a răspuns:

Adica vrea sa faca sex cu tine inteligentolaughingSucces si sper ca o sa folositi prezervativrolling on the floorwinking

| Wanderer a răspuns:

Nu e clar?:-> Ii lipseste o doaga laughing

| 80Cris a răspuns:

Si-o fi zis ca daca asa reactionezi doar la gandul ca...atunci cum ar fi daca ar incerca el sa faca asa ceva cu tine...nu are nici o sansa. De asta s-a suparat. Tu vezi lucrurile intr-un fel, el intr-altul, isi zice poate, ca are o mironosita langa el de la care nu o sa primeasca in vecii vecilor ce-i trebuie.Trebuie sa discutati si sa-i spui ce e cu tine, cum vezi tu sexul, e evident ca percepeti diferit. Daca nu veti discuta, sa ajungeti la un compromis sau la un numitor comun atunci relatia voastra nu va rezista atat de mult pe cat ti-ai dori tu, poate. Bafta si fara inhibitii, probabil esti destul de mica si inca iti este jena de asa ceva. Vorbeste cu el. Pa.

| mon@29 a răspuns:

Tea pus la incercare sa vada cum reactionezi numa daca iti zice. apoi sa o si faca ca tinehappybafta

| BellaRagazza007 a răspuns:

Esti prea cuminte! Vrea de la tine senzatii tari. intelegi?
FA ceva repede (arata. i ca poti sa. i oferi senzatii tari, chiar daca esti mai timida)sau bye bye boyfriend!

| scumpikxa a răspuns:

A vrut sa vada daca iti place asa ceva. Voia sa vada cum vei reactiona. Faza cu nebunii insemna ca o sa inebunest cand o sa iti faca asa ceva.

| Zenithf a răspuns:

As vrea sa fiu ca si tine, dar ma uit si eu la tot felul de prostii. Si este pacat inaintea lui Dumnezeu. Tu ai grija ce faci, sa nu te prosteasca un baiat sa te duca in pat fara voia ta. Cel mai bine ar fi sa iti incepi viata sexuala dupa casatorie, desi nu se prea practica acum. Cel putin asteapta pana intalnesti persoana potrivita, alaturi de care esti sigura ca poti trai toata viata.
Domnul fie cu tine.
A da, faza este ca pe el il "manca", nu stiu daca o facut sex pana acum, dar sigur ii tentat sa faca asta.

| Alëxąndŕą a răspuns:

Trebuie sa te daruiest lui adica sa faci sex cu el si sa faci o pozitie dar daca nu vrei nu o face nimeni nu te obliga si evident ca vre numai sex bye bye

| cossmy a răspuns:

Cat de sec."eu fiind virgina si neatragandu'ma chestiile d genu". lol frate, daca esti virgina nu ti'ar place sexu, sau ce? vrei sa ramai asa toata viata. Si puteai sa zici si tu altceva, gen ok, nu'mi place, sau lasa astea sau altceva. Ma rog, pe baiat il exciti si s-a gandit ca poate ajunge la ceva mai mult cu tine

| ldyg explică:

Ok elasexygagica deci pe tine chiar te mananca! laughing uhm si tipu nu e virgin are 20 de ani si are multe fete in palmares. a renuntat la tot pentru mine. iar faza cu neatragandu-ma chestiile de genu= nu am chef sa ma culc cu nimeni happy

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

E obsedat.Probabil virgin frustrat sau, scuza-ma de expresie : ''labar de profesie''.

S-o fi gandit ca asa te incingi tu.laughing

| Razvan a răspuns:

Imi place tipul. E inteligent.De la fraza ta literara a dedus un viitor in pat bun.De unde frate, atata inteligenta la unii si la altii ioc?
Tipul vrea sa faca "dragoste" cu tine.Pentru astia mai tinerei si la minte si la trup sa ai o virgina inseamna sa fi masculul alfa al turmei.Ai grija ca baiatul o sa sara pe tine cand o sa ai nenorocul sa va prinda evenimentele intre patru pereti.Si atunci sa vezi cum sare dragosteawinking

nony
| nony a răspuns:

Tu nu stii care e treaba cu sexul, dar sa iti mai explicam care e treaba cu nebunii...
Ok, pastreaza-ti virginitatea cu ORICE prethee hee La momentul potrivit va veni baiatul ¨special¨ sa te scape de ea. Ohhhh, ce-o sa mai plangi atunci cand ti-ai dat seama ce prostie ai facut laughing

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

"nu am chef sa ma culc cu nimeni" - Vrei să ne luminezi şi pe noi, te rugăm, la ce mama naibii îţi mai trebuie relaţie şi prieten?!
Sexul reprezintă NORMALITATEA într-o relaţie!