| OchiVerzi202 a întrebat:

Buna, sunt curioasa ce credeti. Dupa parerea voastra, ce procent dintre femei ar face sex macar o data in viata cu alta femeie? Ma refer la sex de placere, nu pentru vreun interes.

Răspuns Câştigător
| Madaxo97 a răspuns:

Eu estimez ca undeva la 50% sau peste chiar, deși nu recunosc, multe femei au avut la un moment dat fantezii cu altă femeie si ar vrea să încerce măcar de curiozitate happy

16 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cui ii pasa?
Doar lesbiencelor, ca restul chiar nu ne pasa!

| OchiVerzi202 explică (pentru Violleta2022):

Mie imi pasa. Sunt lesbiana. E ceva rau?

| Violleta2022 a răspuns (pentru OchiVerzi202):

Ce ar putea fi rau, sau pentru cine ar putea fi rau?
Pe mine nu ma afecteaza chiar deloc orientarea ta sexuala si nici nu ma afecteaza.
Fiecare este liber sa decida ce vrea sa faca cu corpul lui si sa fie cu cine isi doreste.

| mihai69 a răspuns:

Posibil cam 20-30%. Dar nu recunosc decât foarte puține.

| OchiVerzi202 explică (pentru mihai69):

Posibil mai multe, asa cum a zis si Madaxo97.

| Furnicuta000 a răspuns:

Eu cred ca doar lesbienele si bisexualele se gandesc la asta. Eu chiar nu as putea

| OchiVerzi202 explică (pentru Furnicuta000):

Da, dar suntem multe. Cred ca Madaxo97 are dreptate. Cam 50%.

| Giulia911 a răspuns:

Bleach

| adam7 a răspuns:

Nimeni nu știe.
Puține oricum.

| OchiVerzi202 explică (pentru adam7):

Nu chiar.

| adam7 a răspuns (pentru OchiVerzi202):

Nu chiar,. putine?
Mai multe?

| OchiVerzi202 explică (pentru adam7):

Si eu cred la fel ca Madaxo97, cam 50%.

| adam7 a răspuns (pentru OchiVerzi202):

Crezi, dar e doar o părere nu o certitudine!
Până la urmă care a fost scopul întrebării tale?

| OchiVerzi202 explică (pentru adam7):

Evident ca e doar o parere. Asta am si cerut in intrebarea mea. Pareri. Te deranjeaza ca ti-am raspuns sa iti spun parerea mea? Intrebarea are scopul de a alunga plictiseala si de a intra in conversatie cu lumea. E ceva rau?

| adam7 a răspuns (pentru OchiVerzi202):

Nu mă deranjează și nu te, certăm, ca ar fi ceva rău, eram doar curios.
Acum ai bifat dublu, ai aflat păreri si ai intrat în conversație cu lumeawinking