| Nedelcu_Marusha_1996 a întrebat:

sunt de 8 luni cu prietenul meu si nu stiu ce as putea sa ii cumpar ca si cadou de Craciun, vreo idee? big grin. Mersi.

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cumpara-i ceva specific Craciunului, sunt pline supermarketurile de astfel de cadouri

| Iunona a răspuns:

O bratara de argint, un ceas, o camasa frumoasa, un aparat de bierberit electric, un parfum, o sticla de vin vechi intr-un suport haios...

| Alison95 a răspuns:

O camasa, un papion, un ursulet, un bilet la cinema, ceas, parfum, abonament la sala, voucher

un like te rog?
http://www.facebook.com/drag.your.curser.over.here?ref=hl

| oOoBrBoOo a răspuns:

Pai dupa parerea mea adica ce as vrea eu sa faca prietena mea pentru mine cadou ce craciun e sa fie cu mine in seara de craciun asa poti face si tu pentru el dar daca vrei sa faci un cadou material poti sa-ti faci cadou o pereche de blugi frumosi sau un parfum ce sa iti placa tie si lui sau poti sa ii faci cadou o caciula frumoasa asa mai amuzanta dar sa nu rada lumea de el. Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| DANIEL72 a răspuns:

BUNA. dupa parerea mea eu nu asi darui obiecte care trec gen parfumuri, haine, ceasuri etc. ofera-i ceva care sa-i ramana amintire si dupa ce nu veti mai fi impreuna.o seara placuta.

| FreedoMaui a răspuns:

Esti de 8 luni cu prietenul tau si nu stii ce ii place... ofera-i o noapte fierbinte, peste noua luni va sosi cadoul.