| emyemanuel a întrebat:

Buna sunt din bacau am 14 ani.e normal ca o fata pe care o placi si ea nu stie asta sa te cheme la ea acasa si sa iti zica daca vrei sa faci sex cu mine?

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Normal nu e,sa stii!
Fata este sau extrem de libertina sau extrem de indragostita de tine.
Tu o cunosti si stii care din aceste doua variante sta in picioare, pot fi si ambele!
Oricum, stiu ca te-a blocat si te-a intimidat faptul in sine, calmeaza-te ca sa poti lua hotararea corecta si abia apoi, actioneaza!
Poate ca a fost doar o joaca a ei sau o nebunie de moment!
Bafta!

| mona a răspuns:

Nu e normal

| darrio2007 a răspuns:

Nu prea este normal.Asta arata ca este o femeie(fata) usoara.Iar tu nu esti nici primul nici ultimul chemat.Ai grija la bolile venerice.

| MishikiCrisy a răspuns:

Nu e normala intrebare pe care o pusa pentru ca (nu stiu ce varsta are ea) este inca mult mult prea devreme sa iti incepi viata sexuala. Ea probabil e o curva da iti pune intrebare asta, fiind si ea prea mica cred, insa e posibil sa te placa si ea si sa stie ca o placi, adica raspunsul e da la intrebarea pe care ai pus-o. big grin

suntserios
| suntserios a răspuns:

La 14 ani in mod clar nu e normal. s-a dus dracului lumea asta. pre vremea mea cand aveam 14 ani abia aveam curaj sa ne invitam sa iesim prin parc la o limbare de jumtate de ora, acum se pune direct problema de sex

| MegaChrysos a răspuns:

Saluthappy Ai gresit fata prietene happy Oricum daca te v-a mai chema la ea, inseaman ca si dansa 'te place' happy

| Valutzzzu a răspuns:

Pai daca te cheama la ea sa faci sex e clar ca te place

| gAZAh a răspuns:

Clar nu.
O curva. Toate-s la fel!