| Lipicii a întrebat:

Sunt din orasul Ploiesti si anul acesta as vrea sa imi iau geanta pentru liceu(geanta lunga). Unde as putea sa caut? Dar ceva frumos.Nu cu desene sau alte porcarii.Multumesc Anticipat.Scuza.ti Categoria.

2 răspunsuri:
| RoxiiSiAtat a răspuns:

Asta cu geanta e mai mult o fita. Sa vezi ce o sa-ti mai doresti ghiozdan cand o sa ai foarte multe carti si caiete si o sa-ti rupi umarul. Si eu am geanta, dar o iau in zilele cand am mai putine carti sau cand nu facem toate orele. In fine.
Ai putea sa cauti in mall, vigo si cred ca si in balif thinking

| irina_8165 a răspuns:

Geanta o poti gasi si in balif si pe piata sau si in magazinele mixte. dariti spun eu ca te vei plictisi eu sunt ultimul an la liceu si acum imi doresc ghiozdanlaughing te pup:*