| saxobeat a întrebat:

sunt disperat dupa o fata o colega de clasa imi place foarte mult de ea si dupa comportamentul ei si privirile in ochi pe care le-am observat de la o vreme imi da de banuit ca si ea ma place.insa problema este ca are prieten si nu stiu ce sa fac. cum sa o fac sa stea cu mine? pentru ca nu vreau sa fiu refuzat ca sunt prieten destul de bun cu ea si ne intelegem foarte bine.chiar si unii colegii au observat ca m-ar placea. ce sa fac? ajutati-ma

4 răspunsuri:
| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Daca da semne ca te place, vorbeste cu ea, si mai intreab-o ce crede despre tine sau cum ii mai merge in relatia ei cu prt ala.si cand iti da de inteles ca nu prea bine, invit-o la un suc, si fa-o sa te plc si mai mult bftwinking

| DenisaMetal a răspuns:

Salut! pai daca zici ca e in clasa cu tine poti dupa ore sa mergi cu ea catre casa si atunci pe drum sa vorbesti cu ea, sa te porti foarte frumos cu ea, sau incerca sa te apropi de ea prin clasa sa stai langa ea priveste-o asa te priveste ea pe bine.

| wefweiofhewgewiopgjewogwe a răspuns:

Pai las-o in pace daca are prieten si va veni ea la tine daca chiar te place!

| Sillow a răspuns:

Omfgstraight face frate bagate pe ea ce te intereseaza pe tine de ala ca e cu ea. daca te place fata ce te mai int de alti? daca iti e tie binewinking no lasahee hee