| edybretonel a întrebat:

Buna sunt Edy am o intrebare cam (tampita)dc baietii nu au sani?

12 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Că bărbații, nu alăptează copii.

| Alexakos a răspuns:

De ce femeile nu au penis?

singurul raspuns corect este cel dat de [Zartbitter] nu ma mai apuc sa repet si eu.

| BAIATUL a răspuns:

Ba au si baietii sani daca ii lucreaza la salawinking

| qLoveSmileღ a răspuns:

Deoarece așa a vrut Dumnezeu.

Știi că este o diferență dintre fete și băieți.Nu cred că mai este cazul să explic.

Numai bine.

| Zartbitter a răspuns:

Sânii femeilor sunt, de fapt, glande ce secretă lapte. Și bărbații au sâni, dar nu au aceste glande care le măresc volumul.
Dar pentru că doar femeile pot fi mame (pot naște), iar scopul lor biologic este să-și hrănească copii (sau puii, în lumea animală), aceste glande încep să crească în momentul în care, din punct de vedere biologic, corpul femeii permite o sarcină (un copil).
La fel, poate ai observat cum o cățea cu pui are sânii vizibil mai mari față de o cățea fără pui (deși acolo e puțin diferit).

| CocoMexii a răspuns:

Tu ai zis-o sunt baietilaughing

| anonimteiubesc a răspuns:

Ca sa nu te pipai tu singurlaughing

| ciwpix a răspuns:

Pentruk au fetele=]]

| punk26 a răspuns:

Pentru ca nu au un hormon feminin(pentru ca`s baieti lol) feminin=fata masculin=barbat

| Mirra864 a răspuns:

A dar si barbatii au sani, dar sunt vizibili dupa 100 de kilograme in sus happy adica bucurate ca nu-i ai straight face

| ade4tby a răspuns:

Intrebarea asta nu cred ca-si are locul aici laughing, probabil sus in Ceruri la Dumnezeu; nu stiu cati ani ai, dar dupa felul in care ai intrebat, probabil mai ai si alte curiozitati ascunse... Oricum, barbatii nu au sani pentru ca Dumnezeu le-a inzestrat numai pe femei cu asa ceva pentru a-i lua ochii barbatului devil