| pitiic a întrebat:

sunt elly.am 16 ani.am o problema si va rog frumos sa ma ajutati ...stau cu un baiat. m-am culcat cu el.am fost virgina. dar acesta nu ma crede.pentru ca nu a curs nimic atunci cand am facut-o. a vrut sa ne despartim din cauza asta. mi-a pus o conditie daca vreau sa ma impac cu el trebuie sa-i spun cu cine m-am culcat inainte. i-am explicat ca nu am facut cu nimeni nimic dar nu m-a crezut si ca sa nu il pierd l-am mintit ca am facut-o cu un baiat. ceea ce este minciuna. am spus asta numai ca sa nu il pierd.si acum nu stiu cum sa fac sa ma creada. va rog spuneti-mi si mi ce trebuie sa fac

6 răspunsuri:
| caprioara a răspuns:

Ai facut foarte rau ca i-ai zis ca te-ai culcat cu cineva, desi nu ai facut-o. Daca el tinea la tine cat de putin, si ii pasa nu se indoia de tine si aavea incredere in tine indiferent de situatie.nu ti-a curs sange pentru ca ai un himen mai elastic, iar daca este mai elastic se poate sa nu-ti curga sange prima data. dar daca tu i-ai zis ca ai facut-o cu altcineva i-ai dat motive si mai mari de neincredere. spune-i ca daca nu te crede poate sa plece la plimbare(oricum baieti sinceri mai gasesti cat cerul si pamantul), iar daca te crede spune-i ca nu trebuie sa se mai indoiasca de tine niciodata daca chiar te iubeste...pentru ca o relatie fare incredere nu o sa mearga niciodata...bafta si sper ca te-am ajutat

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Rau ai facut ca ai mintit!
E clar cata incredere are in tine...

Ala e doar un motiv sa iti dea papucii... o sa te chinuie de fiecare data amintindu-ti asta!

| Luana_8490 a răspuns:

Cel mai simplu si corect fata de tine, da-i papucii mamica draga ca este nebun de legat! nu intereseaza pe nimeni ce, unde, cand si cum ai facut-o si de ce.nici sotul tau legal si nu meritat sa stie. esti tanara si ai toata viata inainte.bafta multa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai facut o mare prostie. Daca va afla il vei pierde de tot.

| ina88 a răspuns:

Ai gresit! Nu stiu de ce iti pierzi timpul cu baieti imaturi. In loc sa aprecieze ca i te-ai daruit.destul de timpuriu. el face figuri.

| muzicaparty a răspuns:

Daca te iubea nu te intreba asemnea lucururi...sa fie sanatos baiatul ca i.ai dat si cu asta basta...si ca esti devotata lui!