| hellraising a întrebat:

Sunt față.Si as vrea sa ma joc cu o tipă. Nu sunt lesby dar e tentant big grin problema e ca nu știu cum sa abordez problema..lumea s-ar uita cruciș la asemenea propuneri indecente. Cum sa abordez o fata?

7 răspunsuri:
| Pacala a răspuns:

In primul rand, trebuie sa ai mare grija cand abordezi o fata in sensul asta. Poti incerca o astfel de abordare doar cand esti sigura ca si fata respectiva ar incerca astfel de experiente. Incearca intai sa o cunosti, vezi ce ii place dpdv sexual, eventual, daca sunteti destul de apropiate, intreab-o ce parere are despre sexul intre fete. Daca e ok cu asta, spune-i ca si pe tine te tenteaza, apoi intreab-o daca ar incerca cu tine. Eventual, fa asta dupa ce a baut ceva, ca sa fie mai "deschisa" la chestii de genul.

| mihai69 a răspuns:

Sunt cluburi doar pentru fete. Ai mari șanse acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce intelegi tu prin "sa ma joc cu o tipa?"

| NameHarris a răspuns:

Daca gasesti fata aceea invita-ma si pe mine sunt baiatlaughing)

| Hakuouki a răspuns (pentru NameHarris):

Tocmai, esti baiat si nu te va chema, doar daca iti pui peruca.

Răspuns utilizator avertizat
| hellraising explică:

Fata* scuzati, sunt pe telefon