| oinimapierduta a întrebat:

Sunt fata, am 17 ani si am o intrebare: e normal sa te exciti cand iti strângi picioarele?

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Fiecare se excita in mod diferit, deci nu ai de ce sa iti faci griji. Eu cred ca e normal.

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Strangerea picioarelor intre ele, reprezinta un act reflex, care se produce/apare involuntar in momentul in care nivelul excitatie a depasit o anumita valoare. Cand in organism se instaleaza starea de surescitare intensa, extrema. big grin

| Morvi99 a răspuns:

Normalitatea e destul de subiectiva deci da este normal fiecare om e diferit.