| Simonapasa a întrebat:

Buna sunt fata am 18 ani si as vrea sa stiu ce gust are sperma si daca e periculos sa o inghiti

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Are gust de... spermă! Unora le place, dar majoritatea nu îl suportă.
Nu pățești nimic dacă înghiți, cu condiția ca partenerul să fie perfect sănătos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E chiar benefic sa o inghiti (are multe vitamine si sararui minerale).
In legatura cu gustul, poate fi nu asa rau sau rau, depinde ca mananca parteneru'.

| 94Lucifer94 a răspuns:

Are gust nasol din ce mi-a povestit o prietenă. A zis că ea înghițea doar să nu se simtă partenerul nasol. Dar depinde de condiția fizică a partenerului și alimentația/stilul de viață.

| JustMeForever3 a răspuns:

Daca vrei sa stii ce gust are sperma poți sa mă cauti si o sa afli după