| anonim_4396 a întrebat:

Buna!

Sunt fata care a postat intrebarea aceea:
http://www.TPU.ro/......-2-baieti/

Va multumesc pentru sfaturi! Chiar va multumesc!

Dar ce sa fac daca un baiat din acei 2 este in scoala cu mine? In fiecare zi ma vad cu el!

Astept sfaturi!

1 răspuns:
| MISSROMANIA1 a răspuns:

La scoala iti este greu sa te vezi cu el adica vreau sa zic ca te vezi razi.va salutati.va pupatilaughing insa... daca si la celalalt tii...mai bine zile la aman2.ca nu mai vr cu ei ca ai nevoie de o pauza si dupa aceea.o sa vezi ca unul.din ei sau poate aman2 nu o sa se mai uite la tneo sa se duca dupa alta fata.ca zic eu ca poate sunt pe interestongue deci concluzie finala renunta pe moment la aman2 si o sa ramai cu 1P