| Ghsbkr a întrebat:

Bună! Sunt fată. Dacă mi s-a făcut sex oral pot lua BTS? Menționez că nu am avut și contact sexual vaginal.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, poti la absolut toate bolile cu transmitere sexuala atat prins ex oral, vaginal cat si anal.
Contactul un limba sau organul infectat cu BTS, face ca bolile/infectiile sa se transmita imediat.

| mihai69 a răspuns:

Din păcate, da.
În ciuda celor care susțin contrariul.

| Madaxo97 a răspuns:

Slabe șanse, poate un mic herpes, dar nu cred

| madalina2090 a răspuns:

Daca el ti-a facut tie cu limba, nu ai cum sa te imbolnavesti, poate el daca tu ai ceva si nu stiai

| Ghsbkr explică (pentru madalina2090):

Mulțumesc! M-ai liniștit!

| Cavaler001 a răspuns (pentru Ghsbkr):

Fals. Poți lua daca el are vreo boala cu transmitere orala/sexuala.
Eu te cred că îți place, dar am totuși încredere că nu faci cu oricine.