| ashley26pink a întrebat:

Buna!
Sunt fata, si am 12 ani.
Ieri, am vazut un baiat care statea de serviciu pe scoala, singur, si i-am spus prietenei mele ca e simpatic si ca il plac de mai demult.
Ele au vrut sa ma duca la el ca sa vorbim, si s-au ele pana la urma si i-au aflat numele.
Azi, doi baieti i-au adus pe cei din clasa cu acel baiat pentru a le spune ca eu sunt fata aia care il place pe baiatul ala.
Acuma toti imi zic asta.
Ce ar trebui sa le raspund?
Astazi la sport a venit un baiat de la el din clasa la mine si mi-a spus ca si baiatul ala ma place foarte mult.
Oare sa il cred, avand in vedere ca eu acum rad de mine si de el?

Răspuns Câştigător
| marla a răspuns:

1) Ceea ce crezi important nu ar trebui sa spui nimanui, cea mai mare incredere sa ai in tine.
2) Si ce daca iti spun? ce are asta? nimic, e un simplu mod invechit de a te amuza, nu ar trebui sa-ti pierzi timpul ascultandui. Si asta odata si odata se va termina, glumele de acest gen se evapora repede =)

11 răspunsuri:
| raisa1993maria a răspuns:

Copilaria asta:X e asa draguta dar trecatoare

| viatadecacatt a răspuns:

Eu cred ca baiatul te place, dar sar postii mai repede cu gura, asa se intampla mereu.raspunde-le cu o replica buna gen"taci dreaacu" sau"ti-am cerut parerea" sau pur si simplu nu ii bagi in seama stiu ca e foarte enervant dar o sa inceteze pana la urma.

| crysty08 a răspuns:

Sincer nu stiu ce sa iti raspund am nevoie de mai multe detalii vorbim pe messenger crysty_rapp_2pac e id meu

| t0xic1girl a răspuns:

Ar trebui sa-l ignori pe el si daca te sacaie le raspunzi pe un ton ironic "-Sunteti voi atat de siguri ca il placraised eyebrows?"... sper sa functioneze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu 12 ani, dar am noroc ca nu-mi place de nimeni...inca...
Recomandare:-Du-te la el si intreaba-l.Nu ti se intampla nimic
-NU ii baga in seama ca doar toti vor sa necajeasca pe cineva...

BAFTA CU ELbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba sa mor eu, romania asta... Du-te dracu la el intreaba-l daca vrea sa se combine cu tine sau gata frate. sau convingel cu sex ultima sansa :O Disperati de real life nigga Mother fucke!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu cred ca ar trebui sa te duci sa vorbesti cu el si sa vezi daca te place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti o proasta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la el si zii cum sta treaba...si treceti la facut copii ca e tarziutongue

| BrUnEtA_2704 a răspuns:

Ce sa ziik. zile cam asa ceva" Si care ar fi problema, va intereseaza?"

| helpjulia a răspuns:

Nui baga in seama o fac doar ca sa te enerveze si sa te simiti tu prost! dar nai de ce ...pentru ca a iubi e cel mai frumos lucru, chiar de aceea ar trebui sa incerci sa vrb cu el cum! daca tot stie ca il placi,!