| RaisaRose a întrebat:

Buna, sunt fată si am 16 ani. Mă atrag băieții mai duri care vorbesc cu "fa" si tratează femeile mai urât, le bat etc... Stiu ca suna foarte ciudat si ca nu e bine. Totul se trage din cauza fostului meu iubit care era țigan. L-am iubit foarte mult si acum incerc sa-l regăsesc in fiecare băiat.

7 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Si uite asa am descoperit raspunsul la intrebarea "De ce stau proastele alea cu fatalai care le injura, le bat si le fac pres?" uite pentru ca si-o merita.
Sper ca atunci cand o sa iti umfle botu sa nu plangi pe aici ca te-a batut si nu sti ce sa faci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ti-a ajuns cât te-a injurat ãla, acum vrei si de pe net? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie să existe un echilibru între respectul şi sinceritatea reciprocă, într-o relaţie.Un bărbat care tratează o femeie aşa este, după părerea mea, un om care nu are norocul de a avea vreodată o relaţie cu cineva, este un bărbat "slab".Şi dacă acum tu vrei să găseşti acea persoană în alţi bărbaţi, ai o problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fă,esti rebelă.

| Bogdann1107 a răspuns:

Respectul trebuie sa fie reciproc, un barbat care este violent sau isi arata puterea in fata unei femei este un barbat slab care este incompetent sa stea intr-o relatie.
Si inca ceva daca stai sa fi jignita si batuta cu ce te ajuta? Daca faci un copil iti va conveni sa ii dati peste cap educatia vazand doar fa si batai?

| theillusoryman a răspuns:

Si care este întrebarea, fa?

| Vegeta07 a răspuns:

Cand o sa primești bataie in fiecare zi o sa te saturi de el