| fuckThisLife a întrebat:

sunt fata si am aflat ca daca nu faci sex un timp, nu stiu exact cat, incepi sa te simti rau.Rau in ce sens, ce simptome apar?

Răspuns Câştigător
| kirra886 a răspuns:

Eu stiu ca daca ai avut un partener regulat,iar dupa aceasta mult timp nu ai sex devii mai iritanta,apar probleme cu pielea(in special fata),esti mai nervoasa si altele, desi tu poti sa nu observi asta, fiindca odata cu orgasmul ...organismul "elimina" si stresul,oboseala,altele. asa ca da,probleme apar. Am discutat cu un sexolog el o spus ca masturbarea este foarte benefica, vorbesc si de fete si baieti asa ca nu te rusina sau nu stiu ce, succese

4 răspunsuri:
| andreeei a răspuns:

Unde ai aflat asa ceva? Daca nu faci sex un timp singura chestie mai neplacuta este aceea ca la penetrare te va durea pentru cateva secunde/minute.
Nu mai asculta prostii.
Succes

| Bivolu69c a răspuns:

Sexul este foarte bun si sanatos

| Heather2001 a răspuns:

Este o minciuna! in cel Mai rau caz, te poate durea sufletullaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai aflat o prostie...