| ilu a întrebat:

Sunt fata si la scoala este un baiat care ma porecleste.Asta inseamna ca ii place de mine?

6 răspunsuri:
| AsX a răspuns:

Noi de unde sa ne dam seama? De ce nu scapati odata de timiditate si intrebati ca de aia aveti gurawinking

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Nu neapatar.Depinde si cum iti zice, cum se comporta cu tine, daca te apara /ajuta.
Dupa chestiile astea stii daca te place sau nu.

| 4l3x4nd3r a răspuns:

Nu prea cred deoarece un baiat cind te place se comporta ca un gentleman cu fata respectiva.Ce porecla iti pune?

| Awesom a răspuns:

Nu cred ca ii place de tine vrea doar sa se distreze.

| Mya335 a răspuns:

Mda... un dobitoc de la mine din scoala la fel ma porecleste, incerc deja sa nu-l bag in seama. El insa nici pe departe nu face asta pentru ca ma place big grin. Am avut o relatie cu el cu ceva timp in urma. In cazul tau nu stiu, incearca sa vezi cum vorbeste cu tine, cum se comporta

| ilu explică:

Se poarta frum cu mine ne gadilim si ne intelegem bine.dar ma enerveaza ca stiga dupa mine. atat tot