| Mihlamihieygw a întrebat:

Buna, sunt fata si nu am clitoris, cat de curand trebuie sa ma întanlesc cu prietenul meu si o sa vrea sa facem dragoste, mi-e frica daca nu simt nici o placere?!?! Nici macar nu ma pot masturba pentru ca nu am clitoris! Please help ca morhappy

6 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Clitoris toate fetele îl au.
Problema este că diferă dimensiunile, la fiecare fată, fiind diferit. La fel ca și labiile interioare, unele le au proeminente, altele discrete.
Probabil, nu l-ai simțit în momentul masturbării.
Există lecții educaționale pe YouTube, despre aceste probleme sexuale.
Referitor la plăcere, act sexual, important este preludiul, nu clitorisul. Modul în care vă relaxați, vă lăsați duși de val.
Dacă vei sta încordată, îngândurată că nu ai clitorisul, va fi un fiasco total, actul sexual.

| mihai69 a răspuns:

Te-ai frecat tu la fofo și nu ai simțit chiar nimic?!?
Mira-m-aș.
Deci... rămâne cum ziceam: troll.

| Mihlamihieygw explică (pentru mihai69):

Ma jur ca nu am simtit absolut numic! Nu e niciun troll frate ca nu-mi arde sa fac glume în momente de astea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu inteleg ca esti troll, asta e, unii au nevoie de atentie daca nu sociala atunci pe internet, dar totusi... macar nu repeta intrebarile. Schimba.le cu ceva mai amuzant si mai credibil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce troll penal!

| RaissaNiculescu a răspuns:

Hm...vai.