| Mihlamihieygw a întrebat:

Buna, sunt fata si nu cred ca am clitoris, adica nu ma pot masturba si mi-e frica cand o sa mi încep viata sexuala sa nu simt placere... ce parere aveti?sad

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

NU EXISTA ''pasarica'' care sa NU aiba clitoris. Probabil si posibil ca in cazul tau clitorisul sa aiba marimea foarte foarte mica si efectiv sa fie ''ingropata'' sub zona de unire a celor 2 labii mici in partea superioara a vulvei ''pasaricii'' tale. Nu trebuie sa fii prea ingrijorata in aceasta privinta fiindca chiar si un barbat care are putina experienta sexuala va reusi in mod sigur sa-ti descopere punctul sensibil si astfel sa te faca fericita si satisfacuta sexual. Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Părerea mea e că trollezi.

| Catrice a răspuns:

Atunci ești baiatwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.mi o poza cu savarina ta ca sa iti arat unde se afla mai exact, vad ca tu nu stii.

| Mihlamihieygw explică (pentru anonim_4396):

Ba stiu, dar pur si simplu nu am... este posibil?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mihlamihieygw):

Da.mi poza ca sa vad daca e cum spui tu trollerule.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Troll