| acerasus09 a întrebat:

Sunt fata si saptamana trecuta trebuia sa am o intalnire cu un tip [amandoi avem 16 ani]. Din pacate nu m-a contactat asa cum imi promisese si m-a cautat ieri. Mi-a zis ca a incercat sa ma sune, dar nu a mers reteaua (ceva de genul) si ca vrea sa reprogramam pentru sambata asta. Ce sa fac? Sunt confuza.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Timid sau nu,mergi sambata la intalnire si vei intelege.
Fata in fata, fara ascunzisuri, telefoane si facebook, intentiile lui vor fi foarte clare!
Mergi la intalnire si considera ca-i dai o sansa, si lui si posibilei voastre relatii!
Succes!

7 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Ce faci? iti bagi p**a.....cine te place te cauta.

| neutrino a răspuns:

Daca-ti place de el, atunci crede-l, chiar daca nu stie sa minta. A incercat si el la alta fata si nu a avut succes, asa ca a revenit la tine.

| acerasus09 explică:

Inca ceva. la telefon nu m-a sunat, dar putea sa ma caute pe facebook. am fost tot weekend-ul online, dar nu am primit niciun mesaj de la el. ce sa fac?

| Yul_De_1995 a răspuns:

Ba daca e bun da-i o sansa dar nu avea prea mare incredere in el asc sfatul asta big grin

| anonimus35 a răspuns:

Vrajeala fata mea, probabil a avut o alta intalnire atunci cand a fost stabilit prima data sa va vedeti si acum dupa atata timp si-a amintit si de tine, eu zic sa nu te duci dupa te ia drept proasta si va crede ca poate veni mereu la tine cand nu are cu cine sa se vada. SI faza cu reteaua incarcatalaughing)cata vrajeala pe capul lui, nu te duce sa te vezi cu el, Sper ca te-am ajutat

| acerasus09 explică (pentru anonimus35):

Din ce am inteles de la o prietena, am aflat ca e timid si m-am gandit ca poate i-a fost frica, nu stiu laughing

| Vektor a răspuns (pentru acerasus09):

Poti incerca sa vezi ce-i de capul lui, ca nu pierzi nimic happy