| mika_4756 a întrebat:

sunt fata, si sunt bisexuala! Cunoasteti si voi femei trecute peste 30 de ani cu care pot sa comunic? Am prieten dar nu ma simt atrasa de el.Ma puteti ajuta? Fara comentarii rautacioase.Va rog!(din Constanta sa fie )

Răspuns Câştigător
| nevermind_7666 a răspuns:

Free4ela
only_gbs

13 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Ca sa fii bisexuala, trebuie sa intretii relatii cu ambele sexe...stii asta sper! Sa nu confunzi cu simpla atractie!

| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

May fata, eu zic sa intorci kapul dupa baieti, nu dupa fete. ceea ce vrei tu, este un lucru anormal. Dumnezeu a lasat ca un kuplu sa fie format din femeie si barbat, nu din 2 persoane de acelasi sex. s'au terminat toti baietii dupa Terra?

| SlowLikeSnow a răspuns:

Draga mea daca nu te atrag baieti esti Lezbiana nu bisexuala.papa

| BaiatuFitzosu a răspuns:

Scuza-ma ca iti spun dar esti prosta ca umbli dupa fete, un cuplu trebuie sa fie format din fata si baiat! Am ramas fara cuvinte!

| alleyy a răspuns:

Pai este un site unde ai putea sa comunici cu persoane bisexuale, lesbi sau gay. se numeste imfree.ro iti faci cont si intri in vorba cu ei lasi msg (dar ai grija ca mai sunt si persoane adica baieti care se dau fete) ceri id faci cam ce iti doresti si vei vedea ca poti sa cunosti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat de ingusti la minte mai pot fi unii...auzi si la asta "May fata, eu zic sa intorci kapul dupa baieti, nu dupa fete. ceea ce vrei tu, este un lucru anormal. Dumnezeu a lasat ca un kuplu sa fie format din femeie si barbat, nu din 2 persoane de acelasi sex. s'au terminat toti baietii dupa Terra?"... Daca vrea sa comunice cu femei, care e problema voastra?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inapoiati sunteti oameni buni. Pietre va mai trebuie la toti si ati rezolvat problema si unii si altii. Fata mea ai grija ca lumea asta e cacacioasa plina de oameni retardati (hetero si lesbiene). Important e sa ai multa grija si sa fii atenta pe cine gasesti. Bisexualitatea e un lucru frumos si tu esti la inceputul acestei calatorii. Ai grija.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vrei sa ne **** sa vezi daca iti place...nu o sa te mai uiti dupa fete...Papy_ag e id meu

| Oniisu a răspuns:

Draga mea, TPU nu a devenit site de matrimoniale. In plus ca daca nu esti atrasa de iubitul tau inseamna ca ai tangente de Lesbiana NU de BIsexuala.
:* :*

| Cozma_Miron_1992 a răspuns:

Eu sunt din cta nod_eset32 si mai vb

| randha a răspuns:

Http://imfree.ro/ - alegi Constanta si lesbiene, peste 30 ani :-) Sunt peste 30 de rezultate...

| giagia a răspuns:

Ginutza_g, messenger,