| dulce_1557 a întrebat:

sunt florina, am 18 ani, de 4 luni am un prieten si ne-am despartit pana acum de cateva ori din motive absurde de gelozie din partea lui, dar ne-am impacat, el imi spune ca ma iubeste dar...eu nu simt asta. Inaintea lui am fost cu un baiat timp de 1 an si 6 luni si pentru ca el mi-a cerut, m-am despartit de el. voi ce spuneti? ma iubeste? ajutati-ma va rog

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Face misto de tine

| Jony123 a răspuns:

Da te iubeste dar daca tu nu il iubesti n-are rost sa mai stai cu el. Ai 18 ani ar trebui sa gasesti pe cineva care sa ti cu adevarat la el si el la tine. Peste 2-3 ani trebuie sa te gandesti la maritis'! Vb cu acest baiat cu care esti si zii ca tu nu il iubesti cu adevarat! Si vezi ce ese. Motivele abusrde de gelozie: sunt pentru ca tu nu il iubesti si te mai intereseaza si alti baieti si de asta. E si normal daca tu nu il iubesti! Sper ca team ajutata! Funda?

| justmeesb a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, depinde care e cauza geloziilor lui, daca sunt neintemeiate asta inseamna ca e o problema. Nu e ok sa te impaci de n ori si sa nu se schimbe nimic in atitudinea lui, daca nu se intampla nimic atunci e clar ca-ti pierzi timpul. Nu are rost dupa mine sa treci prin atatea in numai 4 luni, nu ai de ce sa faci compromisuri.