| anonim_4396 a întrebat:

sunt foarte confuza. exista un baiat la scoala care habar n-am daca ma place adica se uita la mine si intr-o zi a vrut sa ma spele pe mine si asa nu ma ignora dar pana cand a intrat in clasa noastra si a chemat-o pe cea mai buna prietena a mea sa o spele dar o colega i-a spus mergi afara ca il astept si ca sunt moarta sau ceva de genu si de atunci se tot da la ea ba chiar ia cerut nr. de telefon in fata mea eu ce sa mai cred? ii place de ea
P. S:a spus ca ii trebuie nr. de tel pentru un coleg dar nu prea cred... ce sa cred? ii place de ea sau doar imi face in ciuda ca ceva e foarte foarte ciudat.

6 răspunsuri:
| alexutza003 a răspuns:

Cum adica sa te spele?

| ramonaan a răspuns (pentru alexutza003):

Sa dea zapada pe mine

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Să te... spele? wtf?

| CrinaC a răspuns (pentru GoodGuyOviCONTSUSPENDAT):

Sa o "spele" cu zapada pe fata rolling eyes.

| Heather2001 a răspuns:

Sa inveti limba romana!"ia"in contextul acesta se scrie cu cratima adica "i-a"straight face

| SoNofDeBoRaj a răspuns:

Off...Generatia 100% Picati la BAC, fara suparare.