| anndra56 a întrebat:

Sunt foarte ingrijorata deoarece in aceasta seara am o nunta.Si nu stiu de ce dar ma doare ff tare spatele si burta...crying Ce sa fac? Dau funda la primul rasp

Răspuns Câştigător
| Ale9330 a răspuns:

Sa iei nurofen +winking e foarte bun pentru dureri. si daca nu iti trece intr-o ora, te sfatuiesc sa iti faci un termos plin cu ceai si sa stai toata seara in pat, la caldura si sa te uiti la televizorwinking

numai bine, :*

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ia un calmant, cauta unul bun prin casa sau cere sfatul la o ruda.

| george_2125 a răspuns:

Te doare de emotie