| Ana127483 a întrebat:

Buna, sunt foarte stresată din cauza asta nu stiu ce sa fac, am o menstruație neregulată (am 18ani și sunt virgina) ultima a fost in 20 August,iar după ce s-a terminat m-am văzut cu prietenul meu și ne am frecat cu hainele,m-a masturbat cu degetul ( nu țin minte sa fi pus mâna pe penis înainte, dar este posibil), am făcut și baie in cada împreuna. Exista posibilitatea sa fiu însărcinată? Ma doare puțin in zona abdominala de câteva zile și simt ca mi ar veni ciclu dar nu vine

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu esti insarcinata daca nu ai facut sex, ai dereglari mesnstruale care nu au legatura cu masturbarea.

4 răspunsuri:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Deci a trecut mai bine de o luna de la ultima menstruatie.
Fa-ti un test de sarcina ca sa dormi linistita.

| Ana127483 explică (pentru LaSteauaCareaRasarit):

Multumesc mult de răspuns

| Robert2526 a răspuns:

Nu esti insarcinata, asta e clar! Daca nu vine pana la finalul lunii, neaparat la medic, o sa ai nevoie de medicamente care sa porneasca menstruatia