| alexanelly a întrebat:

Sunt imperuna cu un tip de aprox 1 luna, nu simt o atractzie foarte mare pentru el dar imi place cum se comporta cu mine si conversatiile pe care le purtam, el ar vrea o relatzie serioasa inse ne vedem o data la o saptamana poate 2 pentru ca lucreaza in armata la bucuresti(are 23 d ani). Inainte sa vb cu el am fost cu un alt baiat pe care chiar il plac insa el nu vrea o relatzie serioasa, ci una bazata pe sex, dar nu numai (23 de ani, lucreaza in armata dar sta acasa toata saptamana ). De percizat nu am facut sex cu nici unu. Si mare dilema nu stiu pe care s il aleg. O relatzie la disstantza nu rezista foarte mult la varsta asta, iar dintr-o relatzie bazata oarecum pe sex poate avansa.
App am 18 ani da mintea unea d 14 laughing)) asa ca va rog cateva sfaturi

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 14laughingsi cun un baiat de 18 de o lunalaughing nici noi nu suntem intr-o relatie serioasa dar nici numai amici nu putem spune ca suntemtongue
ne vedem tot asa o data pe saptamana sau la 2 nu e din acelasi oras cu mine.si asa zic si eu ca nu prea ar tine o relatie la distanta.dar imi place mult de acel baiatsad dar singura solutie o gasesc ca mai bine il uit si asa si in cazul tau la urma urmei iti vei da singura seama cum e mai bine petru tine mai devreme sau mai tarziu

3 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Te supraestimezi. Pana sa ai mintea uneia de 14 ani, mai ai de mancat.

| tabittha a răspuns:

Dintr-o neatractie fizica, dar comportament frumos se mai naste dragostea dar dintr-o relatie bazata pe sex, nu rezulta decat timp pierdut si o despartire dupa care o suferinta sigura. Stiu ca distanta este o problema dar de ce sa alegi suferinta? este mai placuta? Alegerea este totusi a ta.

| Elysssa a răspuns:

Eu zic sa nu alegi niciunul.Cauta un al 3-lea care sa fie langa tine si care sa nu doreasca de la tine doar o relatie bazata pe sex.Nu se merita,o sa-ti pierzi timpul cu cei doi, parerea mea, dar tu fa cum vrei.