| Anca2309 a întrebat:

Buna! sunt impreuna cu iubitul meu de 10 luni. a plecat intr o mica excursie cu fratele lui impreuna cu mai multi, bine inteles ca este incusa si o fata de o varsta cu el. simt ca ceva nu e ok… ce ar insemna asta?

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Înseamnă că ești geloasa

| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca esti geloasa si atat.

| Emilian65 a răspuns:

Dacă îți este teama ca se va iubi cu fata respectiva, de ce nu ai plecat și tu cu ei?

| Madaxo97 a răspuns:

Ești doar geloasă, poate fata aia are deja iubit în acel grup și nu se va incurca cu iubitul tău, nu îți face griji

| Cipi1212 a răspuns:

Poate ar fi trebuit să fii și tu în excursie.

| Giulia911 a răspuns:

Exagerezi.

| Cavaler001 a răspuns:

Mă întreb de ce nu ai mers și tu.
Știu un caz în care tot așa el cică pleacă cu băieții la munte și când colo s-a văzut cu una, in 2.
Tu.l cunoști mai bine că noi și ar trebui sa vorbești cu el.

| IamJoKeR a răspuns:

Esti o fire geloasasi si ai impresia ca el ar ceda tentatiei si sa te insele cu ea?

| andreeaeml1200 a răspuns:

Asta cu intuiția e cam adevarată, dar na, nu mereu e asa cum gandesti, poate esti tu prea posesiva si geloasa, asa sunt si eu cateodata si am impresia că ma inseală, daca vr putem vb in priv mai multe