| Deiu999 a întrebat:

Sunt impreuna cu iubitul meu de 2 luni, iar pana acum o saptamana a fost OK.Nu am bagat saptamana asta in seama nimic din ce facea(lua fete in brate si le pupa pe obraz, etc.) si treceam peste, ma gandeam ca e doar din prietenie.Azi insa, ma onligat sa stau cu el in banca la o anumita materia, iar cand mergeam pe hol inspre clasa mi-a zis ca nu mai are chef sa stea cu mine pentru ca sta cu o alta fata(ea are prieten).Eu stateam pe alt rand si nu prea vedeam ce faceau, dar am intrebat pe cineva si mi-a zis ca ii punea mana pe sani si mai multe.Ce ar trebui sa fac? Prietenii mei imi zic sa ma despart de el, dar eu nu stiu ce sa fac!

Răspuns Câştigător
| IREros a răspuns:

Bai fetelor pentru numele lui dumnezeu sunteti chiar asa tampite? normal ca te desperti de el nu ai pic de demnitate? cunosc prea multe cazuri serios, incep sa cred ca toate sunteti dobitoace. Ala merita dispretuit, scuipat in ochi, calcat in picioare (nu la propriu). Cate nu stiu care au luat bataie la propriu si plang dupa dobitocii de le-au batut. Sunteti bolnave la cap ce mama dracu? Nu esti singur cu astfel de intrebari. Desparte-te de el si ai naibi putina demnitate ca esti om, nu papusa gonflabila, valabil pentru toate in situatia ta. Da-le dracu' de sentimente si traieste-ti viata fiind iubita si respectata, daca nu le primesti, adio, fara regrete.

| R3DAOT a răspuns (pentru IREros):

Bravo IREros laughing imi place despre tine laughing)

7 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Să vezi de alt băiat nu merită!

| XxBoYxXxIoNuTxX a răspuns:

Logic despartete tu nu esti jucaria lui te folosit 2 luani acum te arunk k a gasit alta si cand no so mai aibe pe aia o sa cera sa va impcati! nu mia stati impreuna despartitiva urgent!
Funda?

| Crissstina01 a răspuns:

Poate ai facut tu ceva, de aia se comporta asa. Incearca sa discuti cu el sa vezi daca poti rezolva ceva, daca continua tot asa n-ai ce face numai sa te desparti de el. Bafta!

| Deiu999 explică (pentru Crissstina01):

Pai am incercat sa vorbesc cu el si raspunsul a fost : "Nu am chef de tine acum, vorbim mai incolo."....deci banuiesc ca o sa ma despart de el.happynu stiu, mai astept sfaturilaughing

| Crissstina01 a răspuns (pentru Deiu999):

Daca ti-a spus ca nu are chef de tine, inseamna ca trebuie sa te desparti neaparat de el. In situatia asta tu pici de fraiera, nu te supara ca-ti spun. Desparte-te de el si uita-te cum se comporta cu tine in continuare, daca tot la fel, inseamna ca nu are niciun rost. Daca se comporta diferit ( in sensul bun ) impaca-te cu el.

| GhiciceMojoJojo a răspuns (pentru Deiu999):

De ce mai astepti sfaturi? ca el gasesti oriundewinking